Nabór na warsztaty naukowe „Harmful substances and their detoxification”16.05.2013 21:55

Uniwersytet Rzeszowski ogłasza nabór na warsztaty naukowe „Harmful substances and their detoxification” realizowane w ramach projektu : „Integracja naukowa obszaru pogranicza polsko-ukraińskiego w zakresie monitoringu i detoksykacji substancji szkodliwych w środowisku”, o numerze IPBU.03.01.00-18-452/11-00 współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Polska – Białoruś – Ukraina 2007-2013 z dnia 28.01.2013r.

Warsztaty odbędą się w dniach 1.07-5.07. 2013 roku w Instytucie Biologii Komórki Narodowej Akademii Nauk Ukrainy we Lwowie, Ukraina. Uniwersytet Rzeszowski zastrzega sobie możliwość zmiany terminu warsztatu.

Termin składania dokumentów: 24.05.2013 roku. Szczegółowe informacje opisane są w  regulaminie warsztatów (w załączniku). Formularz zgłoszenia również dostępny w załączniku.