Wystawa projektów terenów zieleni na Rzeszowszczyźnie04.03.2013 21:16

Wystawa projektów terenów zieleni na Rzeszowszczyźnie

W ramach akcji promującej studiowanie architektury krajobrazu w Uniwersytecie Rzeszowskim, Wydział Biologiczno-Rolniczy zorganizował wystawę projektów terenów  zieleni na Rzeszowszczyźnie.

Ideą wystawy jest propagowanie kierunku Architektura Krajobrazu poprzez zaprezentowanie prac studentów, wykonanych w ramach dyplomowych prac inżynierskich.

Wystawa dostępna do zwiedzania od 4.03 do 12.03.2013 r. w Galerii Rzeszów, Al. Piłsudskiego 44.