Wydział Biologiczno-Rolniczy uzyskał pozytywną ocenę PKA na kierunku BIOLOGIA20.09.2012 10:13

Wydział Biologiczno-Rolniczy uzyskał
pozytywną ocenę PKA na kierunku biologia

Prezydium Państwowej Komisji Akredytacyjnej, po zapoznaniu się z raportem Zespołu Oceniającego, a także kierując się sprawozdaniem Zespołu Kieruków Studiów Przyrodniczych, wydało ocenę pozytywną w sprawie jakości kształcenia na kierunku Biologia prowadzonym na Wydziale Biologiczno-Rolniczym Uniwersytetu Rzeszowskiego na poziomie I i II stopnia.