Spotkanie z nauczycielami i uczniami Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Przeworsku15.04.2019 12:53

przed Dworkiem Gumińskich
dyskusja podczas spotkania
podczas spotkania

21 kwietnia 2019 roku, w ramach współpracy z interesariuszami zewnętrznymi odbyło się spotkanie z nauczycielami i uczniami Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. Króla Władysława Jagiełły w Przeworsku, którzy w ramach programu ERASMUS+ PROGRAM KA2 STRATEGIC PARTNERSHIP BETWEEN SCHOOLS realizują project: How sustainable is my school?

50 osobowa grupa młodzieży z Polski, Francji, Niemiec, Włoch i Rumunii wysłuchała wykładu „Sustainable Development. How to monitor my activity?” Spotkanie poprowadziła prof. dr hab. Joanna Kostecka z Katedry Biologicznych Podstaw Rolnictwa i Edukacji Środowiskowej.