Spotkanie opłatkowe SKN Technologów Żywności „FERMENT”31.12.2018 08:19

W dniu 18 grudnia br. na Wydziale Biologiczno – Rolniczym UR odbyło się spotkanie opłatkowe zorganizowane przez studentów zrzeszonych w SKN Technologów Żywności  „FERMENT”. W spotkaniu tym uczestniczyli członkowie koła i pracownicy naukowi Wydziału Biologiczno – Rolniczego przez lata związani z SKN TŻ „FERMENT”. Do zgromadzonych życzenia skierował Pan Dziekan Wydziału Prof. Czesław Puchalski oraz proboszcz  parafii pw. WNMP w Zalesiu ks. Leszek Bachta. Podczas spotkania w miłej, świątecznej atmosferze wszyscy składali sobie życzenia łamiąc się opłatkiem po czym smakowaliśmy pysznych potraw przygotowanych przez studentów.

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia życzymy wszystkim, pracownikom
i studentom naszego Uniwersytetu  pokoju serca i  radości oraz samych sukcesów i spełnienia marzeń w nowym 2019 roku.