Fotorelacja z warsztatów projektowych dla szkół średnich o profilu architekt krajobrazu22.01.2018 22:54

Fotorelacja z warsztatów dla uczniów szkół średnich o profilu architekt krajobrazu. W semestrze zimowym w roku akademickim 2017/2018 pracownicy Zakładu Architektury Krajobrazu przeprowadzili  warsztaty których tematem przewodnim był  krajobraz: Ogród taki jak chcę! Projektowanie i rysowanie widoków oraz Wizualizacja komputerowa krajobrazu. Warsztaty cieszyły się dużym zainteresowaniem, uczniowie chętnie zadawali pytania i angażowali się w zadania projektowe.

18.01.2017r. Warsztaty dla uczniów Szkół Innowacyjnych w Jarosławiu.

Prowadzący: dr hab. inż. arch. prof. UR Piotr Patoczka, dr inż. arch. kraj. Marta Gargała-Polar, dr inż. Anna Baran.

6.12.2017r. Warsztaty dla uczniów Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Brzostku.

Prowadzący: dr inż. Anna Baran.

28.11.2017r. Warsztaty dla uczniów Zespołu Szkół Budowlanych w Jaśle.

Prowadzący: dr inż. arch. kraj. Agata Gajdek, dr inż. arch. kraj. Marta Gargała-Polar.

30.11.2017r. Warsztaty dla uczniów Zespołu Szkół Agroprzedsiębiorczości w Rzeszowie.

Prowadzący: dr inż. arch. kraj. Marta Gargała-Polar, dr inż. Anna Baran.

23.11.2017r. Warsztaty dla uczniów Zespołu Szkół Budowlanych im. T. Kościuszki w Brzozowie.

Prowadzący: dr inż. arch. kraj. Marta Gargała-Polar, mgr inż. arch. kraj. Agnieszka Wójcik-Popek.

Fot. M. Gargała-Polar, A. Poradowska