Dzień Krajobrazu24.10.2017 23:40

W dniach 19-20 października 2017r. w ramach obchodów Dnia Krajobrazu studencki kierunku Architektura Krajobrazu uczestniczyli w wykładzie otwartym dr hab. inż. arch. prof. UR Piotra Patoczki pt. „ Uwaga krajobraz” oraz warsztatach dr inż. arch. Anny Sołtysik pt. „Kolaż krajobrazowy”. Ponadto zostały przeprowadzone spacery krajobrazowe. Prof. dr hab. Joanna Kostecka zapoznała studentów z „Tajemnicami życia gleby”, dr inż. arch. kraj. Agata Gajdek i mg inż. arch. kraj. Agnieszka Wójcik-Popek zaprezentowały: „Po rzeszowskim Pogórzu błądząc - Zalesie i jego kontrasty", a dr Michał Rut przybliżył wybrane „Zespoły dworsko-parkowe oraz sakralne Podkarpacia”. Powyższe wydarzenia budziły duże zainteresowanie. Studenci wykazywali zaangażowanie podczas warsztatów, zadawali chętnie pytania w trakcie wykładu oraz spacerów krajobrazowych.

Fotorelacja: A. Gajdek, M. Gargała-Polar, A. Poradowska, M. Rut, A. Wójcik-Popek