Zagraniczni studenci w ramach programu ERASMUS+ na Wydziale Biologiczno - Rolniczym06.10.2017 08:52

W dniu dzisiejszym na Wydziale Biologiczno - Rolniczym UR rozpoczęło studia w ramach programu ERASMUS+ siedmioro zagranicznych studentów z Hiszpanii, Grecji, Rumunii i Turcji. Studenci będą studiowali na kierunkach: Technologia Żywności i Żywienie Człowieka oraz Biologia, jeden z nich odbywa praktykę naukową w Katedrze Produkcji Zwierzęcej i Ocenie Produktów Drobiarskich.

Studenci zostali przywitani przez Dziekana Wydziału Prof. dr hab. inż. Czesława Puchalskiego i Pełnomocnika Dziekana ds. Erasmusa i Studiów w Języku Angielskim dr Macieja Kluza. Zwiedzili również laboratoria i bazę dydaktyczną naszego wydziału.

Jest to jak do tej pory najliczniejsza grupa studentów zagranicznych ERASMUSa studiujących na naszym wydziale, co niewątpliwie jest skutkiem bogatej oferty przedmiotów w języku angielskim zaproponowanych przez pracowników wydziału.