Studenci z SKN Technologów Żywności "FERMENT" podczas Festiwalu Nauki w G2A Arena02.10.2017 20:08

W dniach 16-18.09.2017r. odbył się w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym II Festiwal Nauki. Wydarzenie to jest największą imprezą popularnonaukową w regionie, która jest adresowana do wszystkich mieszkańców Podkarpacia. Organizowany jest wspólnie przez Pratt&Whitney Rzeszów oraz Fundację Wspierania Edukacji przy Stowarzyszeniu „Dolina Lotnicza”, przy współpracy z Urzędem Marszałkowskim,  G2A Arena oraz Polską Agencją Kosmiczną. Partnerem technologicznym wydarzenia jest firma ABB Polska. Festiwal Nauki został objęty Patronatem honorowym Marszałka Województwa Podkarpackiego oraz Podkarpackiego Kuratora Oświaty.

Studenci z SKN TŻ "FERMENT" wraz z opiekunem dr Maciejem Kluzem przez trzy dni festiwalu promowali nasz Wydział oraz przeprowadzali eksperymenty w kuchni molekularnej.