Konferencja pt. „Środowisko i Ekologia”13.07.2017 15:40

21 czerwca w G2A Arena - Centrum Wystawienniczo Kongresowym Województwa Podkarpackiego, odbyła się konferencja pt. „Środowisko i Ekologia”, na której Uniwersytet Rzeszowski reprezentowali pracownicy Wydziału Biologiczno-Rolniczego: prof. dr hab. Krzysztof Kukuła i dr Aneta Bylak z Katedry Ekologii i Biologii Środowiska, oraz dr inż. Iwona Makuch-Pietraś z Katedry Agrobiologii i Ochrony Środowiska. Profesor Kukuła przewodniczył obradom, jak również wygłosił referat pt. „Obszary przyrodniczo cenne w województwie podkarpackim i metody ich ochrony”. Konferencja cieszyła się dużym zainteresowaniem, a po każdym wystąpieniu prowadzono ożywione dyskusje. Przy tej okazji, Wydział zaprezentował swoją ofertę dydaktyczną, jak i swoje możliwości współpracy z instytucjami zewnętrznymi.