Warsztaty na temat celów zrównoważonego rozwoju na Wydziale Biologiczno-Rolniczym08.06.2017 10:51

W dniu 25 maja br., studenci I i III roku Architektury krajobrazu oraz zainteresowani pracownicy Wydziału Biologiczno-Rolniczego, poznawali tajniki zrównoważonego rozwoju, uczestnicząc w warsztatach „Lunch&Learn nt Celów Zrównoważonego Rozwoju.
Warsztaty były częścią kampanii „Rozwój? Nie szkodzi” i zostały przeprowadzone przez trenerkę z Polskiej Zielonej Sieci - Magdalenę Noszczyk – ekspertkę i trenerkę ds. edukacji ekologicznej i globalnej.
Spotkanie stanowiło część kampanii edukacyjnej skierowanej do młodzieży, studentów i osób dorosłych w ramach programu polskiej współpracy rozwojowej Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP.

Fot. A. Podolak