Dni Wydziału Biologiczno-Rolniczego11.04.2017 09:51

DNI OTWARTE WYDZIAŁU

W dniach 7–8 kwietnia 2017 odbyły się Dni Otwarte Wydziału Biologiczno-Rolniczego. Rozpoczęcie miało miejsce w piątek, a zebranych przywitali Rektor UR – profesor Sylwester Czopek, Dziekan Wydziału – profesor Czesław Puchalski oraz Wicemarszałek Województwa Podkarpackiego Lucjan Kuźniar.

Przez dwa dni uczestnicy, w tym uczniowie z różnych szkół, mieli możliwość wysłuchania wielu ciekawych wykładów, uczestnictwa w interesujących warsztatach z różnych dziedzin nauki, prowadzonych przez pracowników Wydziału Biologiczno-Rolniczego.

Imprezie towarzyszyły również wystawy, pokazy, konkursy oraz happening Apel - My dla Ziemi - Zauważmy i doceńmy, gdzie żyjemy. Swoją działalność zaprezentowały także Koła Naukowe działające na Wydziale. Nie zabrakło także wystawców produktów ekologicznych i regionalnych.

W sobotę wydarzenie uświetnił występ akrobatyczny Delfiny i Bartka, studentów naszej Uczelni, zwycięzców V edycji programu Mam Talent!

Foto: Ł.P.

Foto: W. Jarecki