W dniu 21 lutego 2017 roku odbył się wykład: „Cyberprzestępczość oraz metody pozwalające uniknąć stawania się ofiarą oszustów internetowych”24.02.2017 13:40

W dniu 21 lutego 2017 roku na Wydziale Biologiczno-Rolniczym Uniwersytetu Rzeszowskiego (ul. Zelwerowicza 4) odbył się bardzo ciekawy wykład: „Cyberprzestępczość oraz metody pozwalające uniknąć stawania się ofiarą oszustów internetowych”.

Z tym ważnym zagadnieniem, licznie zgromadzonych słuchaczy zapoznawali: nadkom. Piotr Szymański - naczelnik Wydziału do Walki z Cyberprzestępczością Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie oraz asp. sztab. Bogusław Tajchman.
Wykład zorganizowała Katedra Biologicznych Podstaw Rolnictwa i Edukacji Środowiskowej oraz Zarząd Główny Polskiego Towarzystwa Inżynierii Ekologicznej we współpracy z Południowo-Wschodnim Oddziałem PTIE w Rzeszowie i członkami studenckiego Koła Naukowego Zrównoważonego Rozwoju. Wypełniona sala świadczyła o umiejętnym upowszechnieniu informacji o spotkaniu i wadze poruszanych problemów.

fot. dr inż. Łukasz Jurczyk