Katedra Inżynierii Produkcji Rolno-Spożywczej zaprasza do wzięcia udziału w Seminarium Naukowym pt. Z PASJI DO NAUKI.26.10.2016 21:40

"Katedra Inżynierii Produkcji Rolno-Spożywczej zaprasza do wzięcia udziału w Seminarium Naukowym pt. Z PASJI DO NAUKI. Seminarium odbędzie się w dniach 18-20 listopada 2016 r. w Zespole Pałacowo-Parkowym Uniwersytetu Rzeszowskiego w Iwoniczu.
Gościem specjalnym będzie dr Tomasz Skalski, wykładowca Uniwersytetu Jagiellońskiego, profesor University of Wisconsin w USA i prezes spółki biotechnologicznej Biomantis, działającej w Jagiellońskim Centrum Innowacji w Krakowie.
Do udziału zapraszamy studentów i doktorantów, a w szczególności osoby chcące podzielić się tematyką prowadzonych badań oraz własnymi zainteresowaniami naukowymi.
Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 7 listopada 2016 r., chęć udziału prosimy zgłaszać na adres seminariumiwonicz@gmail.com
W załączeniu zamieszczamy szczegółowe informacje i formularz zgłoszeniowy"