Międzynarodowa Konferencja Naukowa poświęcona twórczości Profesora François Chapeville’a (Franciszka Chrapkiewicza)14.09.2016 21:12

JM Rektor Prof. Sylwester Czopek zaprasza do wzięcia udziału w Międzynarodowej Konferencji Naukowej poświęconej twórczości Profesora François Chapeville’a (Franciszka Chrapkiewicza), Profesora Doktora Honoris Causa Uniwersytetu Rzeszowskiego „Jakość Życia w Bio-, Tech- i Ekosystemach”, która odbędzie się na Wydziale Biologiczno-Rolniczym 29 września 2016.

Udział bez opłaty konferencyjnej.

Pliki do pobrania: