XVI Międzynarodowa Konferencja Naukowa z cyklu RISK FACTORS OF FOOD CHAIN07.06.2016 11:52

Zapraszamy do udziału w  XVI Międzynarodowej Konferencji Naukowej z cyklu RISK FACTORS OF FOOD CHAIN,

która odbędzie się w dniach 19-21 września 2016r. na Wydziale Biologiczno-Rolniczym UR.

Współorganizatorami konferencji są 3 partnerskie uczelnie: Słowacki Uniwersytet Rolniczy w Nitrze, Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie oraz Szent István University Gödöllő, Hungary.

W tym roku to nam przypadł zaszczyt zorganizowania corocznego forum wymiany doświadczeń naukowych i opinii w zakresie szeroko pojętych zagrożeń dla zdrowia człowieka.

Szczegóły w załączeniu: 1 komunikat

Pliki do pobrania:
1 komunikat (1).pdf (245,19 KB)