Wydział Biologiczno-Rolniczy UR na X Jesiennej Giełdzie Ogrodniczej oraz Podkarpackim Święcie Winobrania 201508.10.2015 08:04

W dniach 3-4 października w Boguchwale odbyła się X Jesienna Giełda Ogrodnicza oraz Podkarpackie Święto Winobrania 2015 organizowane przez Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego. Wśród licznie zgromadzonych wystawców swoją obecność zaznaczył również Uniwersytet Rzeszowski. Odwiedzający mogli zobaczyć projekty przydomowych ogrodów i hotele dla owadów wykonane przez studentów kierunku Architektura Krajobraz, Ochrona Środowiska i Rolnictwa. Ponadto pracownicy Wydziału Biologiczno-Rolniczego oraz doktoranci udzielali wskazówek dotyczących zakładania ogrodów przyjaznych organizmom pożytecznym.