Jubileusz 15-lecia Koła Naukowego Przyrodników Uniwersytetu Rzeszowskiego - 21.02. 2015r.06.02.2015 09:05

JUBILEUSZ 15-LECIA

KOŁA NAUKOWEGO PRZYRODNIKÓW

UNIWERSYTETU RZESZOWSKIEGO

Pomysłodawcą i założycielem Koła Naukowego był prof. dr hab. Zdzisław Bogucki. Studenckie Koło Naukowe Przyrodników zostało zarejestrowane 12 kwietnia 1999 r. Początkowo działało przy Instytucie Biologii i Ochrony Środowiska Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Rzeszowie.  W 2001 roku Koło zmieniło nazwę na Koło Naukowe Przyrodników Uniwersytetu Rzeszowskiego i aktualnie działa na Wydziale Biologiczno-Rolniczym.

Aktualnym opiekunem Koła Naukowego Przyrodników jest dr hab. prof. UR Idalia Kasprzyka, z prezesem Małgorzata Pociask (studentka II OŚ/II st.).

W tym roku przypada 15. rocznica istnienia Koła. Z tej okazji  21 lutego 2015 r.  odbędzie się uroczysty jubileusz. Na uroczystości będzie obecny założyciel Koła – prof. dr hab. Z. Bogucki oraz byli i aktualni jego członkowie.

Uroczyste rozpoczęcie – 21.02. 2015r. godz. 11.00

Wydział Biologiczno-Rolniczy