KURSY / SZKOLENIA 2014 /2015 organizowane przez Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych UR22.09.2014 11:20

KURSY / SZKOLENIA 2014 /2015

organizowane przez Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych UR

Szkolenie na „Asystenta osoby niepełnosprawnej”

Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych UR zaprasza pracowników i studentów UR do wzięcia udziału w kolejnej edycji szkolenia „Asystent osoby niepełnosprawnej”.
Szkolenie to ma na celu zaznajomienie ze sposobami niesienia pomocy osobom z różnymi rodzajami niepełnosprawności.
Zgłoszenia przyjmowane są telefonicznie pod numerem (017) 872 1031 lub osobiście w Biurze ds. Osób Niepełnosprawnych UR, przy ul. Pigonia 6, parter, pokój nr 2.

- formularz zgłoszeniowy – dla pracownika UR
- formularz zgłoszeniowy – dla studenta UR
- orzeczenie o stopniu niepełnosprawności (kserokopia) – dot. studentów
- aktualna legitymacja studencka (kserokopia) – dot. studentów

Nauka pływania I EDYCJA październik 2014 - styczeń2015 r.

Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych UR rozpoczyna nabór na I edycję kursu NAUKI PŁYWANIA dla studentów z niepełnosprawnością i wolontariatu UR, w roku akademickim 2014/2015.

Zajęcia rozpoczną się 7 października 2014 roku, o godz. 20:00, na pływalni „Delfin” (Gimnazjum nr 7, ul. Podwisłocze)

- aktualna legitymacja studencka (kserokopia)
- zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań do udziału w kursie nauki pływania

Kurs komputerowy – szkolenie ECDL

Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych UR rozpoczyna nabór na kolejną edycję Kursu komputerowego - szkolenie przygotowujące do certyfikatu ECDL dla studentów z niepełnosprawnością i wolontariatu UR, w roku akademickim 2014/2015.

Więcej informacji na temat Certyfikatu ECDL udzielają:
dr Robert Bąk – egzaminator ECDL
mgr Jerzy Kulasa – egzaminator ECDL
tel. (017) 872 1866

Bezpłatne konsultacje specjalistyczne

Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych UR zaprasza studentów z zaburzeniami mowy i głosu lub z problemami zdrowia psychicznego na bezpłatne konsultacje specjalistyczne:
- logopedyczne, dr Małgorzata Zaborniak-Sobczak, tel. 601-886-536
- psychologiczne, mgr Grzegorz Polański, tel. 605-578-286

Zgłoszenia przyjmowane są telefonicznie pod numerem (017) 872 1031 lub podanymi powyżej, a także osobiście w Biurze ds. Osób Niepełnosprawnych UR, przy ul. Pigonia 6, parter, pokój nr 2.

Po zapisie, zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny z konsultantami, celem ustalenia dogodnego terminu zajęć.
Zapraszamy również studentów, bez orzeczenia o stopniu niepełnosprawności, którym potrzebna jest pomoc ww. specjalistów!

Pliki do pobrania: