Letnie obozy dla studentów z niepełnosprawnością i wolontyariatu UR27.06.2014 11:47

UNIWERSYTET RZESZOWSKI

Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych

35-959 Rzeszów, ul. St. Pigonia 6

Tel/fax 0048 17 872 1031

e-mail: bon@univ.rzeszow.pl

Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych organizuje letnie obozy dla studentów

z niepełnosprawnością i wolontariatu UR.

I obóz         31 lipca – 07 sierpnia 2014 r. ( ze szkoleniem żeglarskim)

II obóz       15 – 22 sierpnia 2014 r. (ze szkoleniem jeździeckim)

III obóz      07 – 14 września 2014 r. (ze szkoleniem językowym)

Zapraszamy również osoby nie zainteresowane szkoleniami. Oprócz zajęć przewidziano dodatkowe formy rekreacji (nordic walking, pływanie, wycieczki, rajdy rowerowe), a także inne atrakcje zaplanowane w programie obozu.

Gwarantujemy doskonałą atmosferę i niezapomniane wrażenia. Ilość miejsc ograniczona! Zapraszamy!

Zgłoszenia przyjmowane są telefonicznie pod nr tel. 17/ 872 1031.

Obozy dla studentów UR są CAŁKOWICIE BEZPŁATNE !