Międzynarodowe Targi Żywności i Produktów Ekologicznych EKOGALA 201426.05.2014 18:10

Podczas Międzynarodowych Targów Żywności i Produktów Ekologicznych EKOGALA, które odbyły się w Rzeszowie, w dniach 23-25.05 2014r., swoją ofertę edukacyjną zaprezentował Uniwersytet Rzeszowski, Wydział Biologiczno-Rolniczy. Studenci kół naukowych: Architektury Krajobrazu „Perspektywa”, Technologii Żywności i Żywienia Człowieka „Ferment” oraz Rolników „Włościanin” informowali zwiedzających o kierunkach i możliwościach rozwijania swoich zainteresowań w Kołach Naukowych. Ponadto wystawie towarzyszyła prezentacja rysunkowych prac studenckich i degustacja napoju serwatkowego.