Wystawa prac studentów i nauczycieli akademickich "Uczniowie i mistrzowie"14.05.2014 13:03

W dniu 16.05.2014r. Prorektor ds. Rozwoju dr hab. inż. Czesław Puchalski, prof. UR oraz Dziekan Wydziału Biologiczno-Rolniczego dr hab. inż. Zbigniew Czerniakowski prof. UR, otworzyli wystawę prac pt. „Uczniowie i mistrzowie”, której autorami byli studenci i nauczyciele akademiccy: prof. dr. hab. inż. arch. Piotr Patoczka, dr inż. Anna Baran, mgr Bartłomiej Żukowski, Wydziału Biologiczno-Rolniczego, kierunku Architektura Krajobrazu.

Prace studenckie dotyczyły abstrakcyjnego i realistycznego ujęcia rzeczywistości w kontekście kształtowania krajobrazu. Wykonane zostały w technice: ołówek, farba, pastel w ramach przedmiotów prowadzonych przez wyżej wymienionych pracowników.

Wystawa będzie dostępna do zwiedzania w holu budynku UR A0, ul. Pigonia 1, do dnia 6 czerwca 2014r.

Koordynator wystawy dr inż. Ewa Stompor-Chrzan

fot. M. Gargała