Wydarzenia

Zagraniczni studenci w ramach programu ERASMUS+ na Wydziale Biologiczno - Rolniczym06.10.2017 08:52

W dniu dzisiejszym na Wydziale Biologiczno - Rolniczym UR rozpoczęło studia w ramach programu ERASMUS+ siedmioro zagranicznych studentów z Hiszpanii, Grecji, Rumunii i Turcji.

Studenci z SKN Technologów Żywności "FERMENT" podczas Festiwalu Nauki w G2A Arena02.10.2017 20:08

W dniach 16-18.09.2017r. odbył się w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym II Festiwal Nauki. Wydarzenie to jest największą imprezą popularnonaukową w regionie, która jest adresowana do wszystkich mieszkańców Podkarpacia.

Konferencja pt. „Środowisko i Ekologia”13.07.2017 15:40

21 czerwca w G2A Arena - Centrum Wystawienniczo Kongresowym Województwa Podkarpackiego, odbyła się konferencja pt. „Środowisko i Ekologia”, na której Uniwersytet Rzeszowski reprezentowali pracownicy Wydziału Biologiczno-Rolniczego: prof. dr hab. Krzysztof Kukuła i dr Aneta Bylak z Katedry Ekologii i Biologii Środowiska, oraz dr inż. Iwona Makuch-Pietraś z Katedry Agrobiologii i Ochrony Środowiska.