Wydarzenia

Kolejna wizyta gościa z Anglii na Wydziale Biologiczno-Rolniczym12.06.2017 11:02

dniach 31.05-3.06. Katedra Biologicznych Podstaw Rolnictwa i Edukacji Środowiskowej gościła przebywającego na Wydziale, dr Kevina Richarda Butta z Preston University w Anglii.

Warsztaty na temat celów zrównoważonego rozwoju na Wydziale Biologiczno-Rolniczym08.06.2017 10:51

W dniu 25 maja br., studenci I i III roku Architektury krajobrazu oraz zainteresowani pracownicy Wydziału Biologiczno-Rolniczego, poznawali tajniki zrównoważonego rozwoju, uczestnicząc w warsztatach „Lunch&Learn nt Celów Zrównoważonego Rozwoju.