Ta strona używa cookie. Informacje o tym w jakich celach pliki cookie są używane znajdziesz w Polityce Prywatności.
W przeglądarce internetowej możesz określić warunki przechowywania i dostępu do cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.  
Zamknij

Pracownicy Wydziału Biologiczno-Rolniczego

nazwisko
 i imię

tytuł/stopień
naukowy/ zawodowy

jednostka

budynek

pokój

nr telefonu

adres  e-mail

Achrem-Achremowicz Bohdan

prof. dr hab. inż.

KOTŻiŻC

D9

246

(17) 785 52 46

rrachrem@cyf-kr.edu.pl

Alvarez Bernadeta

mgr inż.

KGChŚiH

D7

120

(17) 785 48 23

alvarezb@ur.edu.pl

Augustyńska-Prejsnar Anna

dr inż.

KPZiOPD

D9

351

(17) 785 53 51

augusta@ur.edu.pl

Bajcar Marcin

dr inż.

KBiAŻ

D10

214

(17) 785 49 67

mbajcar@ur.edu.pl

Balawejder Maciej

dr hab. inż.

KChTŻ

D3

121

(17) 872 17 45

maciejb@ur.edu.pl

Baran Tomasz

dr hab. prof. UR

KZ

D9

460

(17) 785 54 60

tbaran@ur.edu.pl

Baran Anna

dr inż.

ZAK

D3

017

(17) 872 17 80

boabaran@poczta.fm

Bartosz Grzegorz

prof. dr hab.

KBiBK

D9

410

(17) 785 54 10

gbartosz@ur.edu.pl

Bartoszewski     Sławomir

dr

KBiBK

D9

407

(17) 785 54 07

slawek@ur.edu.pl

Bednarska Sabina

dr

KBiBK

D9

412

(17) 785 54 12

skoziol@ur.edu.pl

Bieszczad-Bedrejczuk Edyta

mgr inż.

KBiBK

D9

423a

(17) 785 54 03

edyta.b@ur.edu.pl

Bil Kinga

mgr inż.

KBiM

D10

117

(17) 785 49 45

kslowik@ur.edu.pl

Bilek Maciej

dr n. farm.

KIPRS

D9

G45

(17) 785 50 60

mbilek@ur.edu.pl

Bobiec Andrzej

dr hab. inż. prof. UR

KA

D3

215

220

(17) 872 17 85

(17) 872 17 67

a_bobiec@ur.edu.pl

Bobrecka-Jamro Dorota

prof. dr hab. inż.

KPR

D9

321

(17) 785 53 21

ekpr@ur.edu.pl

Buczek Jan

dr hab. inż.

KPR

D9

319

(17) 785 53 19

jbuczek@ur.edu.pl

Bylak Aneta

dr

KEiBŚ

D9

203

(17) 785 52 03

abylak@ur.edu.pl

Cebulak Tomasz

dr inż.

KOTŻiŻC

D9

238

(17) 785 52 38

tomcel@ur.edu.pl

Czarnota Paweł

dr hab. inż. prof. UR

KA

D3

115

-

pawczarnota@poczta.onet.pl

Czerniakowski Zbigniew

dr hab. inż. prof. UR

KA

D3

318

(17) 872 16 31

willow@ur.edu.pl

Czernicka Maria

dr inż.

KBiAŻ

D7

146

(17) 785 48 34

mczernicka@ur.edu.pl

Czyż Ewa

prof. dr hab. inż.

KGChŚiH

D7

138

(17) 785 48 29

ewac@ur.edu.pl

Ćwik Agata

dr

KAiOŚ

D9

G06

(17) 785 50 06

acwik@ur.edu.pl

Deniziak  Marzanna

dr

KBiBK

D9

409

(17) 785 54 09

deniziak@ur.edu.pl

Droba Bogusław

dr hab. prof. UR

KChTŻ

D3

129

(17) 872 17 21

mdroba@ur.edu.pl

Droba Maria

prof. dr hab.

KChTŻ

D3

105

(17) 872 17 21 (17) 872 17 43

mdroba@ur.edu.pl

Dudek Tomasz

dr inż.

KA

D3

322

(17) 872 16 30

cobradud@interia.pl

Duma-Kocan Paulina

dr inż.

KPiTR

D9

264

(17) 785 52 64

pduma@ur.edu.pl

Durak Tomasz

dr hab.

KB

D9

448

(17) 785 54 48

tdurak@ur.edu.pl

Durak Roma

dr hab.

KZ

D9

461

(17) 785 54 61

rdurak@ur.edu.pl

Dżugan Małgorzata

dr hab. inż. prof. UR

KChTŻ

D3

110

(17) 872 16 19

mdzugan@ur.edu.pl

Gajdek Wojciech

-

KGChŚiH

D7

139

(17) 785 48 30

wgajdek@ur.edu.pl

Gajdek Agata

dr inż. arch. kraj.

ZAK

D3

025

(17) 872 17 60

agajdek@ur.edu.pl

Gajdek Grażyna

dr inż.

ZPRiGŻ

D9

353

(17) 785 53 53

gmielech@ur.edu.pl

Garczyńska Mariola

dr

KBPRiEŚ

D3

334

(17) 872 16 49

mgar@ur.edu.pl

Gargała-Polar Marta

dr inż. arch. kraj.

ZAK

D3

023

(17) 872 16 59

mgargala@ur.edu.pl

Gąsior Jan

dr inż.

KGChŚiH

D7

134

(17) 785 48 28

jgasior@ur.edu.pl

Gil Marian

dr inż.

KPiTR

D9

263

(17) 875 52 63

mgil@ur.edu.pl

Głodek Elżbieta

dr inż.

KPiTR

D9

263

(17) 785 52 63

eglodek@ur.edu.pl

Gorzelany Józef

dr hab. inż. prof. UR

KIPRS

D9

G48

(17) 785 50 48

gorzelan@ur.edu.pl

Grabek-Lejko Dorota

dr

KBiM

D9

438

(17) 785 54 38

dorobek@o2.pl

Hajduk Edmund

dr inż.

KGChŚiH

D7

121

(17) 785 48 24

ehajduk@ur.edu.pl

Halicki Marcin

dr

ZPRiGŻ

D9

354

(17) 785 53 54

mhalicki@ ur.edu.pl

Hęclik Joanna

inż.

KChTŻ

D3

135

(17) 872 17 20

jheclik@wp.pl

Jarecki Wacław

dr inż.

KPR

D9

317

(17) 785 53 17

waclaw.jarecki@wp.pl

Jaworska Grażyna

prof. dr hab. inż.

KOTŻiŻC

D9

237

(17) 785 52 37

gjaworska@ur.edu.pl

Jezuit Grzegorz

mgr inż.

WSD

 

 

 

 

Józefczyk Radosław

dr inż.

KChTŻ

D3

121

(17) 872 17 45

radekjfk@ur.edu.pl

Jurczyk Łukasz

dr inż.

KBPRiEŚ

D3

310

(17) 872 17 25

ljurczyk@ur.edu.pl

Kalicka Dorota

dr inż.

ZTM

D10

5

(17) 785 49 05

(17) 785 49 03

dkalicka@ur.edu.pl

Kania Iwona

dr hab. prof. UR

KEiBŚ

D9

206

(17) 785 52 06

ikania@ur.edu.pl

Kaniuczak Janina

prof. dr hab. inż.

KGChŚiH

WL

D7

140

(17) 785 48 31

jkaniucz@ur.edu.pl

Kapusta Ireneusz

dr

KOTŻiŻC

D9

238

(17) 785 52 38

ikapusta@ur.edu.pl

Kasprzyk Idalia

dr hab. prof. UR

KEiBŚ

D9

219

(17) 785 52 19

idalia@ur.edu.pl

Kaszuba Joanna

mgr inż.

KOTŻiŻC

D9

236

(17) 785 52 36

jkaszuba@ur.edu.pl

Kisała Joanna

dr inż.

KChTŻ

D3

107

(17) 872 17 86

jkisala@ur.edu.pl

Kluz Maciej

dr

KBiM

D9

438

(17) 785 54 38

mkluz@ur.edu.pl

Kochman-Kędziora Natalia

mgr

PCIBŚ

D7

208

(17) 785 48 00

48 50

nkochman@ur.edu.pl

Koc-Jurczyk Justyna

dr inż.

KBPRiEŚ

D3

310

(17) 872 17 25

jjurczyk@ur.edu.pl

Kogut Barbara

dr inż.

KOTŻiŻC

D9

246

(17) 785 52 46

bkogut@ur.edu.pl

Kostecka Joanna

prof. dr hab.

KBPRiEŚ

D3

337

(17) 872 17 33

jkosteck@ur.edu.pl

Kot Tadeusz

-

KA

D3

313

(17) 872 16 37

tkot@ur.edu.pl

Krupa Barbara

mgr inż.

ZAK

D3

024

(17) 872 17 60

basska1@o2.pl

Kubit Piotr

dr inż.

KPR

D9

327

(17) 785 53 27

pkubit@ur.edu.pl

Kuczyński Adam Paweł

dr hab. prof. UR

KOTŻiŻC

D9

242

(17) 785 52 42

akucyski@ur.edu.pl

Kukuła Ewa

dr

KAiOŚ

D9

218

(17) 785 52 18

ekukula@ur.edu.pl

Kukuła Krzysztof

prof. dr hab.

KEiBŚ

D9

217

(17) 785 52 17

kkukula@ur.edu.pl

Kuźniar Piotr

dr inż.

KIPRS

D9

G45

(17) 785 50 45

pkuzniar@ur.edu.pl

Kwolek-Mirek  Magdalena

dr

KBiBK

D9

412

(17) 785 54 12

mkwolek@ur.edu.pl

Ladzińska Aldona

mgr inż.

KB

D9

451

(17) 785 54 51

aladynka@ur.edu.pl

Lechowska Jadwiga

dr inż.

KPZiOPD

D9

352

(17) 785 53 52

libra04@interia.pl

Leja Bogumiła

mgr inż.

KChTŻ

D3

135

(17) 872 17 20

bleja@ur.edu.pl

Leniowski Konrad

dr

KZ

D9

457

(17) 785 54 57

songbird.konrad@gmail.com

Lewińska Anna

dr

KBiBK

D9

423A

(17) 785 54 23

alewinska@o2.pl

Litwińczuk Wojciech

dr hab. inż. prof. UR

ZFiBR

D3

209

(17) 872 1628

wlitw@ur.edu.pl

Makuch-Pietraś Iwona

dr inż.

KAiOŚ

D9

G07

(17) 785 50 07

makuchiw@ur.edu.pl

Marchel Magdalena

dr

KPiTR

D9

264

(17) 785 52 64

magdarrak@gmail.com

Mazurek Marzena

mgr

ZFiBR

D9

D3

305

114

(17) 785 53 05

(17) 872 17 32

marzena.guty@poczta.onet.pl

Mazur-Pączka Anna

dr

KBPRiEŚ

D3

334

(17) 872 16 49

anamazur@ur.edu.pl

Mazur-Rylska Anna

dr

KZ

D9

G25

(17) 785 50 25

zapkia@ur.edu.pl

Michalczuk Jerzy

dr inż.

KAiOŚ

D9

G07

(17) 785 50 07

jurmich@ur.edu.pl

Michalczuk Monika

mgr inż.

KBiBK

D9

409

(17) 785 54 09

momich@univ.rzeszow.pl

Mitrus Cezary

dr hab. prof. UR

KZ

D9

459

(17) 785 54 59

mitrus@ur.edu.pl

Molenda Piotr

dr inż.

ZPRiGŻ

D9

353

(17) 785 53 53

Mołoń Mateusz

dr

KBiBK

D9

407

(17) 785 54 07

mateuszmolon@ur.edu.pl

Mroczek Janusz

dr inż.

KPiTR

D9

264

(17) 785 52 61

jmrok@ur.edu.pl

Nazarkiewicz Małgorzata

dr inż.

KGChŚiH

D7

120

(17) 785 48 23

nazarm@ur.edu.pl

Niedźwiecka Joanna

dr

KAiOŚ

D9

G03

(17) 785 50 03

jniedzw@ur.edu.pl

Noga Teresa

dr

KGChŚiH

D7

220

(17) 785 48 00

48 52

tnoga@ur.edu.pl

Nowak Marta

dr

KZ

D9

G26

(17) 875 50 26

zapkia@ur.edu.pl

Oklejewicz Krzysztof

dr hab. prof. UR

KB

D9

447

(17) 875 54 47

koklej@ur.edu.pl

Olbrycht Tomasz

dr inż.

KA

D3

314

(17) 872 17 29

tkolbr@ur.edu.pl

Ormian Małgorzata

dr inż.

KPZiOPD

D9

351

(17) 785 53 51

Malgorzata_Ormian@interia.pl

Ortyl Bernadetta

dr

KAiOŚ

D9

G06

(17) 785 50 06

zawadzka@ur.edu.pl

Oszmiański Jan

prof. dr hab. inż.

KOTŻiŻC

D9

244

(17) 785 52 44

Jan.Oszmianski@wnoz.up.wroc.pl

Owsiak Alina

dr

KBiBK

D9

411

(17) 785 54 11

owsiak@ur.edu.pl

Padło-Majda Anna

mgr inż

ZFiBR

D3

D9

114

305

(17) 872 17 32

(17) 785 53 05

anna.padlomajda@wp.pl

Pasternakiewicz Anna

dr

KChTŻ

D3

110

(17) 872 17 22

apast@ur.edu.pl

Patoczka Piotr

dr hab. inż. arch. prof. UR

ZAK

D3

026

(17) 872 17 60

k.patoczka@interia.pl

Pawlos Małgorzata

mgr inż.

ZTM

D10

D9

5

262

(17) 785 49 05

(17) 785 52 62

mpawlos@ ur.edu.pl

ztmlecz@ur.edu.pl

Pączka Grzegorz

dr

KBPRiEŚ

D3

311

(17) 872 16 65

grzegp@ur.edu.pl

Peszek Łukasz

mgr

PCIBŚ

D7

208

(17) 785 48 00

48 50

lpeszek@ur.edu.pl

Pieniążek Marcin

mgr inż.

WL

D3

222

(17) 872 17 70

(17) 872 16 38

mpieniadz@op.pl

Pisarek Marta

dr inż. arch. kraj.

KA

D3

322

(17) 872 16 35

mpisarek@ur.edu.pl

Pitucha Grzegorz

dr

KZ

D9

458

(17) 785 54 58

gpitucha@ur.edu.pl

Płonka Paweł

mgr inż.

KPR

D9

327

(17) 785 53 27

calizna@wp.pl

Podolak-Machowska Agnieszka

mgr

KBPRiEŚ

D3

306

(17) 872 17 28

apodolak@poczta.fm

Pogocki Dariusz

dr hab. inż. prof. UR

KChTŻ

D3

107

(17) 872 17 86

pogo@ur.edu.pl

Posadzka Zuzanna

mgr inż.

KOTŻiŻC

D9

243

(17) 785 52 43

zposadzka@ur.edu.pl

Puchalski Czesław

prof. dr hab. inż. 

KBiAŻ

D9

G49

(17) 785 49 43

cpuchal@ur.edu.pl

Pycia Karolina

dr inż.

KOTŻiŻC

D9

244

(17) 785 52 44

kpycia@ur.edu.pl

Rajzer Leszek

mgr inż.

KPiTR

D9

261

(17) 785 52 61

kpitr@ur.edu.pl

Reszel Roman

prof. dr hab.

KAiOŚ

D9

G04

(17) 785 50 04

reszelro@ur.edu.pl

Rogowska Anna

mgr inż.

KPZiOPD

D9

349

(17) 785 53 49

kpz@ur.edu.pl

Rogut Krzysztof

dr inż.

KA

D3

212

(17) 872 17 14

krzysiekrogut@interia.pl

Rożek Przemysław

mgr inż.

ZTM

D10

14

(17) 785 49 03

ztmlecz@ur.edu.pl

Ruchała Justyna

dr

KBiM

D10

117

(17) 785 49 45

jruchala@ur.edu.pl

Rudy Mariusz

dr hab. inż. prof. UR

KPiTR

D9

260

(17) 785 52 60

mrudy@ur.edu.pl

Rząsa Bogusław

dr inż.

KPR

D9

326

(17) 785 53 26

ekpr@ur.edu.pl

Sadowska-Bartosz Izabela

dr hab. prof. UR

KBiAŻ

D9

408

(17) 785 54 08

sadowska@ur.edu.pl

Saletnik Bogdan

mgr

KBiAŻ

D10

116

(17) 785 49 43

bogdan.saletnik@urz.pl

Siekierzyńska Aleksandra

mgr

ZFiBR

D9

d3

305

114

(17) 785 53 05

(17) 872 17 32

ola_sk@wp.pl

Sobczyk Anna

dr inż.

KOTŻiŻC

D9

245

(17) 785 52 45

annasob@ur.edu.pl

Sokołowicz Zofia

dr hab. inż. prof. UR

KPZiOPD

D9

348

(17) 785 53 48

zosoko@wp.pl

Sołtysik Anna

dr inż. arch

ZAK

D3

24

(17) 872 17 60

anna_soltysik@op.pl

Sosnowski Stanisław

prof. dr hab. inż.

KIPRS

D9

G50

(17) 785 50 50

ssos@ur.edu.pl

Sroka Waldemar

dr inż.

KOTŻiŻC

D9

245

(17) 785 52 45

wsroka@ur.edu.pl

Stadnicka-Futoma Agata

dr

KB

D9

449

(17) 785 54 49

astadnicka@ur.edu.pl

Stanek-Tarkowska Jadwiga

dr

KGChŚiH

D7

220

(17) 785 48 00

48 52

jstanek@ur.edu.pl

Stanisławczyk Renata

dr inż.

KPiTR

D9

262

(17) 785 52 62

rstanisl@ur.edu.pl

Stompor-Chrzan Ewa

dr inż.

ZAK

D3

024

(17) 872 17 60

-

Sybirna Larisa

mgr

KChTŻ

D3

129

(17) 872 17 21

lasibirnaya@gmail.com

Sybirny Andrzej

prof. dr hab.

KBiM

D9

440

(17) 785 54 40

sibirny@cellbiol.lviv.ua  sibirny@yahoo.com

Sybirny Włodzimierz

dr hab. prof. UR

KBiAŻ

D7

131

(17) 785 48 25

vsibirny@gmail.com

Szajnar Katarzyna

mgr inż.

ZTM

D10

208

(17) 785 49 61

(17) 785 49 03

katarzyna.szajnar@gmail.com

Szeliga Grzegorz

-

KIPRS

D9

G51

(17) 785 50 68

zipr@ur.edu.pl

Szostek Małgorzata

dr

WL

D7

D3

142

222

(17) 785 48 32

(17) 872 16 38

(17) 872 17 70

mszostek@ur.edu.pl

Szpunar-Krok Ewa

dr hab. inż. prof. UR

KPR

D9

320

(17) 785 53 20

szpunar-krok@wp.pl

Szura Renata

mgr inż.

KBPRiEŚ

D3

306

(17) 872 17 28

sekzppr@ur.edu.pl

Szwejkowska Karolina

mgr

KPR

D9

322

(17) 785 53 22

ekpr@ur.edu.pl

Tekiela Agata

dr inż.

KA

D3

D7

325

133

(17) 872 16 36

(17) 785 48 27

agatek@ur.edu.pl

Tobiasz-Salach Renata

dr hab. inż. prof. ur

KPR

D9

318

(17) 785 53 18

rentobsa@ur.edu.pl

Topczewska Jadwiga

dr hab. inż. prof. UR

KPZiOPD

D9

350

(17) 785 53 50

topja@wp.pl

Trąba Czesława

prof. dr hab.

KA

D3

213

(17) 872 16 26

ctraba@ur.edu.pl

Tutaj Krzysztof

dr n. med.

KGChŚiH

D7

 143

(17) 785 48 33

ktutaj@gmail.com

Twardowski Mirosław

dr

ZPRiGŻ

D9

354

(17) 785 53 54

twardowskimiroslaw@poczta.fm

Wesołowska Monika

mgr inż.

KChTŻ

D3

111

(17) 872 17 30

mwesolowska@ur.edu.pl

Wiśniewski Rafał

mgr inż.

KOTŻiŻC

D9

236

(17) 785 52 36

rwisniewski@ur.edu.pl

Właśniewski Stanisław

dr inż.

KGChŚiH

D7

121

(17) 785 48 24

swlasnie@ur.edu.pl

Wojton Andrzej

dr

KZ

D9

457

(17) 785 54 57

wojtan@ur.edu.pl

Wolanin Mateusz

dr

KB

D9

449

(17) 785 54 49

wolaninm@wp.pl

Wolański Paweł

dr inż.

KA

D3

214

(17) 872 17 14

wolanski@ur.edu.pl

Wójcik Agnieszka

mgr inż. arch. kraj

ZAK

D3

024

 

awojcik.urz@gmail.com

Wójcik  Magdalena

mgr

KEiBŚ

D9

204

(17) 785 52 04

mwojcik@ur.edu.pl

Wójtowicz-Dawid Anna

mgr

KBiAŻ

D2

104

 

wojtowicz.anna@vp.pl

Zadrąg-Tęcza Renata

dr

KBiBK

D9

413

(17) 785 54 13

zadrag@ur.edu.pl

Zaguła Grzegorz

dr inż.

KBiAŻ

D9

G46

(17) 785 50 46

g_zagula@ur.edu.pl

Zapałowska Anita

dr inż.

KBiAŻ

D7

146

(17) 785 48 34

anise@interia.pl

Zapałowski Andrzej

dr inż.

ZPRiGŻ

D9

354

(17) 785 53 54

zapalowski@o2.pl

Zin Marek

prof. dr hab. inż.

KPiTR

D9

251

(17) 785 52 51

kpitr@ur.edu.pl

Znamirowska Agata

dr hab. inż. prof. UR

ZTM

D10

 

D9

208

 

250

(17) 785 49 61

(17) 785 49 03

(17) 785 52 50

aznam@ur.edu.pl

Żaczek Anna

dr

KBiBK

D7

132

(17) 785 48 26

ania.zaczek@yahoo.pl

Żyracka Ewa

dr

KBiBK

D9

413

(17) 785 54 13

motysia@ur.edu.pl

 

Objaśnienia skrótów nazw jednostek

KAiOŚ

Katedra Agrobiologii i Ochrony Środowiska

KIPRS

Katedra Inżynierii Produkcji Rolno-Spożywczej

KA

Katedra Agroekologii

KOTŻiŻC

Katedra Ogólnej Technologii Żywności
i Żywienia Człowieka

KBiBK

Katedra Biochemii i Biologii Komórki

KPR

Katedra Produkcji Roślinnej

KBiAŻ

Katedra Bioenergetyki i Analizy Żywności

KPZiOPD

Katedra Produkcji Zwierzęcej i Oceny Produktów Drobiarskich

KBPRiEŚ

Katedra Biologicznych Podstaw Rolnictwa i Edukacji Środowiskowej

KPiTR

Katedra Przetwórstwa i Towaroznawstwa Rolniczego

KEiBŚ

Katedra Ekologii i Biologii Środowiska

KZ

Katedra Zoologii

KBiM

Katedra Biotechnologii i Mikrobiologii

ZAK

Zakład Architektury Krajobrazu

KB

Katedra Botaniki

ZFiBR

Zakład Fizjologii i Biotechnologii Roślin

KChiTŻ

Katedra Chemii i Toksykologii Żywności

ZPRiGŻ

Zakład Polityki Regionalnej i Gospodarki Żywnościowej

KGChŚiH

Katedra Gleboznawstwa Chemii Środowiska i Hydrologii

ZTM

Zakład Technologii Mleczarstwa

PCIBŚ

Podkarpackie Centrum Innowacyjno-Badawcze Środowiska

WL

Wydziałowe Laboratorium

WSD

Wydziałowa Stacja Doświadczalna

 

Nasi partnerzy

Tweety na temat @UR_Rzeszow