Uroczyste posiedzenie Rady Wydziału Biologiczno-Rolniczego w dniu 19.09.201909.10.2019 10:30

19 września 2019 r. odbyło się uroczyste, ostatnie posiedzenie Rady Wydziału Biologiczno-Rolniczego pod przewodnictwem Dziekana Wydziału – prof. dr hab. inż. Czesława Puchalskiego.

Podczas posiedzenia Dziekan Wydziału podziękował wszystkim członkom Rady, a także pozostałym pracownikom Wydziału Biologiczno-Rolniczego za pracę na rzecz całej społeczności.

Szczególne podziękowania zostały skierowane do Profesorów, który w bieżącym okresie przeszli na emeryturę. Prof. dr hab. Czesław Puchalski podkreślił ich wieloletnią pracę na rzecz Wydziału Biologiczno-Rolniczego. Uhonorowani zostali także pracownicy, którzy wyróżniali się szczególną aktywnością naukową i organizacyjną.

Na zakończenie, w imieniu całej społeczności Wydziału, dr hab. Małgorzata Dżugan, prof. UR oraz dr hab. prof. UR Zbigniew Czerniakowski podziękowali Dziekanowi – prof. dr hab. Czesławowi Puchalskiemu za trud i ogromną pracę włożoną w rozbudowę i rozwój Wydziału Biologiczno-Rolniczego.