Zapraszamy do udziału w bezpłatnych szkoleniach realizowanych w ramach projektu „Jednolity Program Zintegrowany Uniwersytetu Rzeszowskiego"03.10.2019 14:11

Jednolity Program Zintegrowany Uniwersytetu Rzeszowskiego – droga do wysokiej jakości kształcenia
                                                                 POWR.03.05.00-00-z050/17

Szanowni Państwo,
Zapraszamy do udziału w bezpłatnych szkoleniach realizowanych w ramach projektu
„Jednolity Program Zintegrowany Uniwersytetu Rzeszowskiego
- droga do wysokiej jakości kształcenia", Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój.
Tematy proponowanych szkoleń w załączniku.
Szczegółowe informacje będą dostępne wkrótce.

dr Agnieszka Podolak
Wydziałowy Koordynator Projektu
„Jednolity Program Zintegrowany Uniwersytetu Rzeszowskiego
- droga do wysokiej jakości kształcenia”