Płatne miesięczne staże dla studentów TŻiŻCz i OŹEiGO17.04.2019 09:54

PŁATNE MIESIĘCZNE STAŻE dla STUDENTÓW TŻiŻCz i OŹEiGO

w ramach projektu POWER

Serdecznie zapraszamy studentów Wydziału Biologiczno-Rolniczego kierunków TŻiŻCz i OŹEiGO
do udziału  w płatnych miesięcznych stażach  w ramach projektu:

„Jednolity Program Zintegrowany Uniwersytetu Rzeszowskiego

- droga do wysokiej jakości kształcenia”

współfinansowanego w ramach  Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, Europejskiego Funduszu Społecznego.

W ramach zadania stażowego zaplanowano 245 staży dla studentów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych kierunków TŻiŻCz i OŹEiGO:

w 2019 r. (czerwiec – wrzesień):

• II rok TŻiŻCz I st.     (liczba miejsc stażowych:  stacj. -  32 ,  niestacj.  - 6)
  • III rok TŻiŻCz I st.    (liczba miejsc stażowych:  stacj. -  19 ,  niestacj.  - 4)
  • I rok TŻiŻCz II st.     (liczba miejsc stażowych:  stacj. -  14 ,  niestacj.  - 7)
  • II rok TŻiŻCz II st.    (liczba miejsc stażowych:  stacj. -  19 ,  niestacj.  - 11)
  • II rok OŹEiGO I st.  (liczba miejsc stażowych:  stacj. -  21)

w 2020 r. (czerwiec – wrzesień):

• III rok TŻiŻCz I st.
  • I rok TŻiŻCz II st.
  • II rok TŻiŻCz II st.
  • III rok OŹEiGO I st.

W ramach projektu student ma zapewnione:

1. stypendium stażowe
  2. badania lekarskie
  3. ubezpieczenie NNW
  4. materiały zużywalne
  5. refundacja:

- kosztu dojazdu powyżej 50 km od miejsca zamieszkania

- lub kosztu dojazdu do 50 km od miejsca zamieszkania

- lub kosztu zakwaterowania powyżej 50 km od miejsca zamieszkania

Staże wysokiej jakości realizowane będą zgodnie z Zaleceniami Rady Unii Europejskiej
z dnia 10 marca 2014 r. w sprawie ram jakości staży 2014/C 88/01. (do pobrania)

Regulamin, terminy rekrutacji oraz lista pracodawców podane zostaną w najbliższym czasie.

Propozycje pracodawców można zgłaszać do Koordynatora Wydziałowego – dr Agnieszka Podolak apodolak@ur.edu.pl

Pliki do pobrania:
staże info.doc (105 KB)