Zaproszenie na konferencję "Perspektywy dla odnawialnych źródeł energii i gospodarki odpadami"31.10.2018 13:50

Katedra Biologicznych Podstaw Rolnictwa i  Edukacji Środowiskowej

Rzeszowski Oddział Polskiego Towarzystwa Przyrodników im. Kopernika

Południowo-Wschodni Oddział Polskiego Towarzystwa Inżynierii Ekologicznej w Rzeszowie

Studenckie Koło Naukowe Zrównoważonego Rozwoju UR

zapraszają do wzięcia udziału w
Konferencji Naukowej pt.
„PERSPEKTYWY DLA ODNAWIALNYCH ŹRÓDEŁ ENERGII I GOSPODARKI ODPADAMI”
która odbędzie się w dniu 21 listopada 2018 r. w Rzeszowie
na Wydziale Biologiczno-Rolniczym

Konferencja o charakterze integracyjnym skierowana jest do studentów i doktorantów. Zapraszamy także zainteresowanych problematyką OZE oraz gospodarką odpadami.
Atrakcją spotkania będą prezentacje firm:

- Ekombud z Bochni (specjaliści w zakresie gospodarki odpadami),
- On Sp. z o.o. z Rzeszowa (specjaliści w dziedzinie OZE).
Prosimy o zgłaszanie propozycji referatów i posterów na adres: mgar@ur.edu.pl i grzegp@ur.edu.pl. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 08.11.2018 r. (patrz zgłoszenie wystąpienia w załączniku).
Informacji na temat konferencji udziela: Sekretariat konferencji – budynek D3 ul. Ćwiklińskiej 1a, 35-601 Rzeszów (pok. 3.34 i 3.11) (17) 872 16 49 i 872 16 65.

Prosimy o udostępnienie kopii komunikatu innym zainteresowanym.
Zachęcamy także do odwiedzenia strony Studenckiego Koła Naukowego Zrównoważonego Rozwoju na https://www.facebook.com/sknzru

Pliki do pobrania: