BEZPŁATNE KURSY i SZKOLENIA organizowane przez Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych UR11.10.2018 08:48

Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych zaprasza studentów z niepełnosprawnością i wolontariuszy UR do udziału w

BEZPŁATNYCH  kursach i szkoleniach organizowanych przez BON UR w roku akademickim 2018/2019:

- Asystent osoby niepełnosprawnej

- Europejski Certyfikat Umiejętności Komputerowych – ECDL

- Nauka języka angielskiego – kurs przygotowujący do certyfikatu   BULATS

- Nauka języka migowego II stopnia

- Nauka pływania (grupa od podstaw, średniozaawansowana i zaawansowana)

- Pierwsza pomoc przedmedyczna

- Prawa pracownika na rynku pracy / Specjalista ds. Kadr

Planowany termin rozpoczęcia kursów to październik/listopad 2018 r.

Zgłoszenia przyjmowane są telefonicznie pod nr 17/ 872 1031 lub osobiście w Biurze ds. Osób Niepełnosprawnych, ul. Pigonia 6, pokój nr 2.

BEZPŁATNE KONSULTACJE DLA STUDENTÓW UR

Biuro ds. osób Niepełnosprawnych UR zaprasza studentów do korzystania z bezpłatnych konsultacji psychologicznych i logopedycznych w roku akademickim 2016/2017.

UWAGA! Z pomocy psychologa i logopedy mogą również korzystać, studenci bez orzeczenia o stopniu niepełnosprawności.

Zgłoszenia przyjmowane są telefonicznie pod nr tel. 17/ 872-10-31 lub osobiście w Biurze ds. Osób Niepełnosprawnych UR, ul. Pigonia 6, pokój nr 2.

ZAPRASZAMY !