Studenci obcokrajowcy w ramach programu ERASMUS+ na Wydziale Biologiczno-Rolnicznym UR05.10.2018 08:10

Dzisiaj na Wydziale Biologiczno – Rolniczym naukę rozpoczęło 10. studentów zagranicznych z: Polytechnic University of Valencia (Hiszpania), Univeristy of Granada (Hiszpania), University Stefan cel Mare in Suceava (Rumunia), Afyon Kocatepe University (Turcja).

Studenci kształcą się na kierunkach: Biologia, Ochrona środowiska, Technologia żywności
i żywienie człowieka.

Studenci spotkali się z Panem Dziekanem prof. Czesławem Puchalskim, a także Pełnomocnikiem Dziekana ds. Erasmusa dr Maciejem Kluzem, którzy przekazali studentom niezbędne informacje, program zajęć i życzyli owocnego czasu spędzonego podczas studiów w Rzeszowie.

Studenci zapoznali się również z bazą naukową i dydaktyczną Wydziału.