Dydaktyczny Laur Uniwersytetu Rzeszowskiego dla dr Anety Bylak26.10.2017 15:31

fot. Michał Święcicki

2 października 2017 odbyła się Uroczysta Inauguracja Roku Akademickiego 2017/2018, podczas której najlepsi nauczyciele akademiccy odebrali nagrody i honorowe wyróżnienia.

Kapituła powołana przez władze UR przyznała tytuł i statuetkę „Dydaktyczny Laur Uniwersytetu Rzeszowskiego” dr Anecie Bylak z Katedry Ekologii i Biologii Środowiska.

Dydaktyczny Laur Uniwersytetu Rzeszowskiego honoruje osoby o najważniejszych osiągnięciach dydaktycznych w okresie ostatnich 4 lat.