Zapraszamy na spotkanie z panem Marcinem Popkiewiczem03.03.2017 08:36

Rzeszowski Oddział Polskiego Towarzystwa Przyrodników im. Kopernika, Południowo-Wschodni Oddział PTIE w Rzeszowie, Katedra Biologicznych Podstaw Rolnictwa i Edukacji Środowiskowej oraz Studenckie Koło Naukowe Zrównoważonego Rozwoju

serdecznie zapraszają

na  spotkanie z panem Marcinem Popkiewiczem, autorem bardzo popularnych opracowań na temat środowiska, jego stanu, potrzeby i możliwości działań ochronnych. Jest On autorem takich książek jak „Świat na rozdrożu” czy aktualnie promowanej „Rewolucja energetyczna. Ale po co?”.
Spotkanie odbędzie się 15 marca (środa) o godzinie 10.00 w sali 108 (aula) na Wydziale Biologiczno-Rolniczym (ul. Zelwerowicza 4) w Zalesiu.
Podczas spotkania będzie można zakupić ostatnią z wymienionych książek
(co jednak trzeba WCZEŚNIEJ zgłosić jako chęć zakupu) a przede wszystkim wysłuchać wykładu autora: "Świat paliw kopalnych. Dlaczego cokolwiek zmieniać?"

WSTĘP WOLNY A DYSKUSJA PO WYKŁADZIE- BEZCENNA