REKRUTACJA na bezpłatne szkolenia, warsztaty i wyjazdy studyjne dla studentów w ramach projektu unijnego26.01.2017 14:44

Uwaga Studenci AK, OŚ, OŹEiGO, TŻiŻC!

Zgłoście się już dziś!

Rozpoczęła się rekrutacja na bezpłatne szkolenia, warsztaty, wizyty studyjne u pracodawców do projektu pt. „Rozwój kluczowych kompetencji oczekiwanych przez pracodawców u studentów i studentek Wydziału Biologiczno-Rolniczego Uniwersytetu Rzeszowskiego” współfinansowanego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, Europejskiego Fundusz Społecznego.

Dokumenty można składać w Biurze Projektu:

Bud. D9, pok. 104,  ul Zelwerowicza 4, 35-601 Rzeszów

Rekrutacja:  26 styczeń 2017 - 7 luty 2017