Zaproszenie na "SPOTKANIE Z TOKSYKOLOGIĄ"13.12.2016 08:22

Zapraszam na "SPOTKANIE Z TOKSYKOLOGIĄ", które odbędzie się 16.12.2016 r. (piątek) w godz. 15:00-16:30 w sali 108 (Aula), budynek D9. Zaproszonym gościem jest dr hab. Paweł Kaszycki, Kierownik Zakładu Biochemii w Instytucie Biologii Roślin i Biotechnologii, Uniwersytet Rolniczy w Krakowie, który wygłosi wykład pt. "Arsen w środowisku - w poszukiwaniu (bio)remedium na szczególnie toksyczne związki".

Nie mniej interesująco zapowiadają się również wykłady pracowników Wydziału Biologiczno-Rolniczego UR.

dr Magdalena Kwolek-Mirek

Katedra Biochemii i Biologii Komórki