Pierwsza Podkarpacka Noc Biologów23.11.2016 12:23

13 stycznia 2017 r. (piątek) w godz. 15:00-21:00 w budynku Wydziału Biologiczno-Rolniczego Uniwersytetu Rzeszowskiego przy ul. Zelwerowicza 4 (budynek D9) odbędzie się Pierwsza Podkarpacka Noc Biologów.

Organizatorami wydarzenia są pracownicy oraz studenci Wydziału Biologiczno-Rolniczego UR. Na zainteresowanych gości czekają wykłady, prezentacje, warsztaty, stoiska z pokazami dla wszystkich oraz wystawy.

Wstęp jest wolny!

Zapraszamy młodzież gimnazjalną oraz ponadgimnazjalną, ale nie zabraknie też atrakcji dla uczniów szkół podstawowych, dzieci i ich rodziców.

Szczegółowy harmonogram wydarzenia znajduje się na stronie:

www.nocbiologow.home.pl/index.php?id=jednostka&nazwa=rzeszow

Spotkajmy się na Nocy Biologów 2017!

Pracownicy oraz studenci Wydziału Biologiczno-Rolniczego UR

Koordynator Nocy Biologów: dr Magdalena Kwolek-Mirek